Hakkımızda

Hakkımızda

Güzelleşmek, incelmek, gençleşmek, bakımlı ve duru bir görünüme kavuşmak için tüm dostlarımızın yaptığı gibi siz de kendinizi Fernes Estetik uzman ekibimizin maharetli ellerine teslim edin…

Fernes Estetik Florya

10 yılı aşkın sürelerle güzellik sektöründe ve öncü markalarla işbirliği içinde çalıştıktan sonra; bilgi birikimini yine bu sektöre aktarmak isteyen girişimci ruhlar tarafından 2019 yılında kurulmuştur.

 Fernes Estetik Florya, 2 yıl gibi kısa bir süre içerisinde;

– Sürekli gelişen ve alanında uzman ekibiyle,
– Dünyayı ve sektörü yakından takip eden yenilikçi yapısıyla,
– Piyasadaki tüm benzerlerinden ayrılan en gelişmiş teknolojilere sahip cihaz ve uygulamalarıyla,

Sektöre yön veren güzellik ve estetik merkezleri arasında yerini sağlamlaştırmıştır.

Fernes Estetik Florya olarak öncelikli hedefimiz; güzellik ve estetiğe dair tüm hizmetlere, danışanlarımızın güvene dayalı bir gönül rahatlığıyla ulaşmasını sağlamaktır. Bunun için gerek çalışanlarımızın sürekli hizmet içi eğitimler almalarını , gerek estetik sektöründe öncü teknolojik gelişimleri yakınen takip etmelerini sağlamaktayız. Bu gelişen; geliştirilen ürünleri uluslararası anlamda ve sağlık bakanlığınca onayı verildikten sonra  siz değerli danışanlarımızın hizmetine sunmaktayız.

Fernes Estetik olarak biliyoruz ki her bireyin farklı, kendine has fiziksel yapısı ve estetik anlayışı vardır. Her form, her yapı, her ürün aynı kişiye uygulanamaz. Cilt tipi analizleri, yüz, vücut kontürleri ve kişisel istekler değerlendirilerek daha doğru ve daha kalıcı sonuçlara ulaşılabilmektedir. Bu nedenle güzellik yaklaşımında opsiyonellik önemlidir.  Cilt, saç ve vücut bakımında opsiyonellik, kişisel isteklerden ziyade cildin, saçın, vücudun…vb ihtiyacıyla yani istekleriyle ilgili bir durumdur. Ekibimiz bunları ve sizin isteklerinizi değerlendirerek daha güzel, daha sağlıklı bir görünüme kavuşmanızı sağlayacaktır. 

Her daim bakımlı ve güzel görünmek istiyorsanız Fernes Estetik’i ziyaret edin. Ufak dokunuşlarla daha genç ve dinamik bir görüntü yakalamak dolayısıyla, daha zayıf ve daha fit bir görünüme kavuşmak mümkün. Güzelliğe dair aklınıza gelebilecek her uygulamanın en iyi ve en güvenlisi için; bizi ziyaret edin.

Özellikle pandemi döneminde ülkemiz ve dünya genelinde daha da arttırılan  hijyen, temizlik, sosyal mesafe kurallarını net ve en üst düzeyde uygulayan merkezimiz Fernes Estetik Florya’yı gönül rahatlığıyla tercih etmeye devam edebilirsiniz.

Görüşmeyi başlat
Yardıma ihtiyacım var?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?