Anti – Aging

Çatlak Onarımı
6 Şubat 2021
Dolgu Uygulamaları
6 Şubat 2021

  Kırışıklık Karşıtı Enjeksiyonlar

  Tedavi Edilen Cilt Koşulları

  • Alın çizgileri
  • Kaş çatma çizgileri (gözler arasında)
  • Kaz Ayakları (göz çevresi)
  • Tavşan Çizgileri (burun kenarları)
  • Üst dudak çizgileri (sigara içenlerin çizgileri)
  • Migren tipi Baş ağrısı
  • Gölgeli çene
  • Hiperhidroz (aşırı terleme)

  Kırışıklık Karşıtı Enjeksiyonlar Hakkında

  Kırışıklık Karşıtı Enjeksiyonlar, yaşlanan cildin tedavisinde gerçekten devrim yarattı ve bugün Türkiye’de uygulanan en popüler cerrahi olmayan kozmetik prosedürlerden biridir. Yüzdeki kırışıklıkların oluşmasına neden olan çeşitli kasları gevşetmek için tasarlanmıştır. 20 yılı aşkın süredir kullanılan Kırışıklık Karşıtı Enjeksiyonlar hem güvenli hem de etkilidir ve kaz ayakları, alın çizgileri ve kaş çatma çizgileri gibi üst yüz kırışıklıklarının tedavisinde benzersizdir.

  Kırışıklık Karşıtı Enjeksiyonlar oldukça deneyimli uzmanlarımız tarafından uygulanmaktadır. Tamamlanması 15 dakika sürer ve etki, tedaviden 3 ila 14 gün sonra görülebilir ve 3-6 aya kadar süren daha taze, daha genç görünümlü bir görünümle sonuçlanır.

  Kırışıklık Karşıtı Enjeksiyonlar Nasıl Çalışır?

  Kırışıklık Karşıtı enjeksiyonlar, doğrudan kas içine küçük enjeksiyonlar içerir, bu da yüz kaslarını geçici olarak gevşeterek ve ayrıca kırışıklık oluşumunu da önler. Kırışıklık Karşıtı Enjeksiyonlar, aynı anda önleme ve tedavi için iki parçalı bir çözüm sunar. Fiziksel hareketi (şaşırma gibi) durdurarak kırışıklıkları yumuşatırlar, böylece ilk etapta oluşmasını engellerler. Çok ince bir iğne kullanıldığından, çoğu hasta sadece hafif ve geçici bir rahatsızlık olduğunu ve tedavinin sadece birkaç dakika sürdüğünü fark eder. Tedaviden sonra herhangi bir aksama olmadan gününüze devam edebileceksiniz.

  Optimum yüz gençleştirme ve şekillendirme için Kırışıklık Karşıtı Enjeksiyonlar mezoterapi tedavisi ile birleştirilebilir.

  Kırışıklık Karşıtı Enjeksiyonların Faydaları

  • Günler içinde rahatlamış ve dinlenmiş görünüm
  • Çizgileri ve kırışıklıkları yumuşatır
  • Güvenli ve etkili
  • Hızlı ve ağrısız
  • Minimum aksama süresi
  • Aşırı terlemeyi başarıyla tedavi eder

  Çizgilere ve kırışıklıklara ne sebep olur?

  Her gülümsediğimizde veya kaşlarımızı çattığımızda, yüzümüzdeki alttaki kasları kullanırız. Bu kaslar genişledikçe ve büzüldükçe ve zamanla cildi kırışırlar ve yavaş yavaş kolajeni aşındırırlar, bu da yüzümüzde çizgi ve kırışıklıkların oluşmasına neden olur. Doğal yaşlanma, güneş hasarı, hormonal değişiklikler, diyet, sigara ve kaçınılmaz çevresel faktörler de kolajemizin bozulmasına neden olarak çizgilere ve kırışıklıklara neden olur.

  Kırışıklık Karşıtı enjeksiyonlar nasıl çalışır?

  Kırışıklık Karşıtı Enjeksiyonlar yüz kaslarını gevşeterek cildin rahatlamasına yardımcı olur, yeni çizgilerin oluşmasını engeller ve var olanları düzeltir. Çizgi ve kırışıklık tedavileri sadece enjekte edilen belirli kaslar üzerinde etki eder, çevredeki kasların normal çalışmasına izin verir, daha az kırışıkla normal yüz ifadeleri sağlar.

  Yüzüm donmuş görünecek mi?

  Kırışıklık Karşıtı Enjeksiyonlar, çevredeki kasları değil, yalnızca doğrudan tedavi edilen küçük kasları etkiler. Bu şekilde, güldüğünüzde veya kaşlarınızı çattığınızda, tedavi edilmeyen kaslar normal şekilde çalışır, böylece ifadeleriniz hala size benziyor.

  Etkileri Ne kadar sürer?

  Etkileri 3-6 ay arasında sürmelidir. Yavaş yavaş 3-6 ay içinde etkiler kaybolacak ve kas hareketi normale dönecektir. İstenen sonuçları tekrar elde etmek için tekrar tedavi gereklidir.

  Görüşmeyi başlat
  Yardıma ihtiyacım var?
  Merhaba,
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?