Dipliner – Eyeliner

Dudak Renklendirme
3 Mart 2021
Dipliner - Eyeliner

  KALICI MAKYAJDA EYELINER VE DIPLINER UYGULAMASI

  Kalıcı eyeliner ve dipliner operasyonları en çok tercih edilen kalıcı makyaj uygulamasıdır. Eyeliner veya dipliner uygulamasından önce kişinin göz ve yüz şekline göre kişiye özel tasarım yapılır. Tasarım aşaması, operasyonun başarısını doğrudan etkileyeceği için en önemli adımdır. Göz çevresine kremler sürülür ve dipliner ve eyeliner uygulaması sırasında ağrı olmaz.

  KALICI EYELINER

  Kalıcı eyeliner’da kedi gözü görünümü veya normal eyeliner uygulanabilir. Normal eyeliner, her gün eyeliner uygulama ihtiyacını ortadan kaldıracak olup, bu eyeliner günlük makyajda veya özel etkinlikler için kullanılabilir. Kedi gözü görünümü en çok tercih edilen alternatiftir.

  Bu uygulama görünümleri vurgulayacak ve onları daha çekici hale getirecektir. Bu uygulama 8-12 ay kalıcıdır.

  KALICI DIPLINER

  Günlük hayatında sürekli eyeliner kullanan kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Kirpik diplerine uygulandığı için gözler daha büyük görünecektir. Bu uygulama 8-12 ay kalıcıdır.

  Kalıcı eyeliner ve dipliner uygulaması sonrası dikkat edilmesi gerekenler

  Tüm medikal makyaj uygulamalarında olduğu gibi eyeliner veya dipline uygulamalarından sonra enfeksiyon oluşmaması için dikkat edilmesi gereken en önemli husus sudan uzak durulmasıdır. Hastalar 2 hafta sauna, hamam, solaryum, havuz ve denizden uzak durmalıdır.

  Her sabah göz kalemi uygulama düşüncesi sizi korkutuyor mu? Mükemmel hareketleri özlüyor musunuz, ancak böyle bir sanat eserini nerede yaratmaya başlayacağınızı bile bilmiyor musunuz? Her sabah aynı uzun süreçten bıktınız mı?

  Daha detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

  Görüşmeyi başlat
  Yardıma ihtiyacım var?
  Merhaba,
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?