İğneli epilasyon

Dudak Renklendirme
3 Mart 2021
Kadın özel bölge epilasyon
6 Şubat 2021

  Elektroliz

  Elektroliz ile dudak üstü, bacaklar, bikini bölgesi gibi bölgelerdeki istenmeyen vücut tüylerinden kalıcı olarak kurtulabiliyoruz.

  Elektroliz sırasında çok ince bir prob (ince cerrahi çelikten yapılmış) kıl kalınlığına ve folikül derinliğine uyacak şekilde ayarlanır ve her kıl folikülüne yerleştirilir . Ardından, prob aracılığıyla saçın köküne kontrollü bir elektrik darbesi yönlendirilir. Bu, saç büyümesinden sorumlu hücrelerin kalıcı olarak tahrip olmasına neden olur ve saçlar tekrar büyüyemez. Tedavi, çok açık sarı, gri ve beyaz saçlar da dahil olmak üzere saç rengine, kalınlığına ve ten rengine bakılmaksızın tüm tüyleri kalıcı olarak almamızı sağlar. Tekniğin
  nesiller boyu başarılı olduğu kanıtlandı !

  Elektroliz veya Elektroepilasyon Nedir?

  Bazen elektroepilasyon olarak da adlandırılan elektroliz, yüksek teknoloji ürünü kozmetikler alanına aittir ve çok hafif veya
  beyaz tüyleri kalıcı olarak yok etmek için bilinen tek yöntem olmaya devam etmektedir .

  Elektroliz Yoluyla Epilasyon

  Kalıcı epilasyon olarak da bilinen elektroliz ile hafif, kırmızımsı ve daha az pigmentli tüyler bile etkili ve kalıcı olarak alınabilir. Bu epilasyon şekli, kıl folikülüne son derece ince bir iğne probunun yerleştirilmesini içerir.

  Zayıf bir elektrik darbesi kullanarak kıl folikülünün kök hücresi yok edilir. Daha sonra saç dökülür veya cımbızla kolayca çıkarılabilir. Bu işlem her bir saç için tekrarlanmalıdır. Bu nedenle, bu kalıcı epilasyon şekli bir dereceye kadar sabır ve azim gerektirir, ancak aynı zamanda anında ve kalıcı sonuçlar verir.

  Elektroliz Sonrası Nelere Dikakt Edilmeli

  Elektrolizden sonra 72 saat boyunca hem aşırı ısıdan (örneğin sauna) hem de aşırı nemden (örneğin yüzme havuzu) kaçınılmalıdır. Tedavi edilen bölgenin aşırı UV’ye maruz kalmasından da (örneğin, dışarıda veya bir bronzlaşma salonunda bronzlaşarak) kaçınılmalı ve UV ışığına veya güneşe maruz kalan bölgelere SPF 30 veya daha yüksek güneş kremi uygulanmalıdır.

  Ayrıca elektroliz sonrası 72 saat boyunca parfüm vb. içeren kozmetik veya benzeri ürünlerden kaçınılmalıdır.

  Sizinle çeşitli tedavi seçeneklerinin faydalarını tartışacağımız, zorunlu olmayan kişisel bir danışmada saç ve cilt tipinizi belirlemekten mutluluk duyuyoruz.

  Görüşmeyi başlat
  Yardıma ihtiyacım var?
  Merhaba,
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?