Kalıcı Makyaj

Microblading
6 Şubat 2021
Erkek tüm vücut epilasyon
6 Şubat 2021

  KALICI DUDAK MAKYAJI

  Bütün kadınlar güzel çekici ve dolgun dudaklara sahip olmak isterler. Çünkü dudaklarımız yüz güzelliğimizi ön plana çıkarmada büyük bir yere sahiptir. Dudaklarımızı ön plana çıkarmak ve daha güzel görünmesini sağlamak için ruj ve çeşitli dudak renklendirici kozmetik ürünlerden faydalanırız. Ancak bu ürünler belli bir süre sonra kaybolur ve sürekli tazelememiz gerekir. Aynı zamanda yağmur vs. gibi etkenlere maruz kaldığımızda akabilir ya da yüzümüze bulaşabilir.

  Kalıcı dudak makyajı bu ve bunun gibi sorunlara çözüm olarak bulunmuş aynı zamanda sürekli makyajlı görünmemizi sağlayacak mucize bir yöntemdir. 

  Sabah yataktan kalktığımızda ruj sürmüş gibi renkli ve canlı görünen dudaklara hangimiz sahip olmak istemeyiz ki? Üstelik kalıcı dudak makyajında herhangi bir cerrahi operasyona gerek yoktur.

  Özellikle dudaklarında kalıcı yara izleri bulunanlar, dudaklarında doğuştan simetrik şekilsizlikler olanlar, her gün ruj sürmeye vakti olmayanlar yada bu durumdan sıkılanlar kalıcı dudak makyajını en çok tercih edenlerin başında gelmektedir.

  Kalıcı dudak makyajı aynı zamanda kaş da olduğu gibi dudak kontürü olarak da adlandırılmaktadır. Kalıcı dudak makyajı yaptırmak isteyenler öncelikle dudaklarının olmasını istediği şekle ve rengine karar verirler. Renk pigmentleri bu uygulama için özel olarak üretilmiş iğneler yardımı ile şekli önceden çizilmiş olan dudağa enjekte edilir.

  Kalıcı makyaj uygulaması herkese kolaylıkla uygulanabilir. Ancak şeker, Aids, anemi ve hemofil gibi rahatsızlığı olan kişiler önce doktoruna danışıp daha sonra kalıcı makyaj yaptırmalıdır. Kalıcı dudak makyajı psikolojik rahatsızlığı olanlara, pigmentlere karşı alerjisi olanlara, egzama-siğil-mantar gibi çeşitli cilt rahatsızlığı bulunanlara ve dudaklarında kılcal damar çatlaması sorunu olanlara yapılmaz.

  Görüşmeyi başlat
  Yardıma ihtiyacım var?
  Merhaba,
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?