Kalıcı Oje – Protez Tırnak

blank
Microblading
6 Şubat 2021
blank
Kalıcı Makyaj
6 Şubat 2021
blank
blank
PROTEZ TIRNAK

“Hızlı kırılan tırnaklar, sürekli bakımlı gözükmek isteyen bayanlar hatta tırnak yeme alışkanlığı olan bay ya da bayanlar için, güzelliğin yanı sıra tedavi amaçlı da yapılabilen bir uygulamadır.”

Protez Tırnak; deforme olan, sürekli yenilenmesi gereken oje sorununu ortadan kaldırır, 21 gün daima parlak, ilk günkü gibi bakımlı görünüm kolaylığı sunar.

Protez Tırnak Nedir?

Protez tırnak, tırnakları uzatmak ya da farklı şekiller vermek için doğal tırnağa jel yada akrilik malzemeleri kullanılarak yapılan bakım uygulamasıdır..

Protez Tırnak Doğal Tırnağa Zarar Verir Mi?

Uygulama yapan kişinin yeterince bilgi sahibi olması ve profesyonel olması önemlidir. Hazırlığı ve çıkarma işlemi doğru yapıldığı takdirde, protez tırnak doğal tırnağa zarar vermez.

Protez Tırnak Ne Kadar Süre Kullanılır?

Kişiye göre değişen tırnak uzama hızına göre önerilen 3-4 haftadır periyodik bakımları yapıldığı sürece istenilen süre kadar kullanılabilir ve kişi istediği zaman da çıkartılabilir.

Protez Tırnak Doğal Tırnak Görünümünde Yapılabilir Mi?

Evet yapılabilir, hatta erkeklere dahi yapılabilir. Protez tırnağın uzunluğu, şekli, rengi tamamen sizin isteğiniz doğrultusunda yapılabilir.

Protez tırnak deyince akla gelen uzun ve abartı tırnaklar artık geçmişte kaldı. Şimdilerde bayanlar, sadece kendi doğal tırnaklarının üzerine bile jel uygulatarak tırnaklarını koruma altına alıyorlar.

blank
Görüşmeyi başlat
Yardıma ihtiyacım var?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?