Kirpik lifting

Dermapen Uygulamaları
6 Şubat 2021
İpek Kirpik
İpek Kirpik
6 Şubat 2021

  KİRPİK KALDIRMA VE RENK TONU

  Görünümünüzü değiştirmenin en basit yollarından biri kirpik lifting ve renk tonudur. Hızlı, ağrısız ve uygun fiyatlı tedaviden sonra gözleriniz anında daha parlak ve daha açık görünecek, daha genç ve uyanık görünmenizi sağlayacaktır. Ayrıca, kirpikleriniz her zaman istediğiniz o seksi kıvrımı ve kıvrımı elde edecek! Kirpiklerinizi kalıcı olarak kıvırmak ve asla eskimeyen rimel uygulamak gibi düşünün.

  Kirpik Lifting ve Tonlama Nedir?

  Kirpik lifting ve renklendirme tedavisi, her ikisi de size haftalarca güzel, dalgalı kirpikler vermek için tasarlanmış iki ayrı işlemi içerir. Kirpik lifting, kirpik kıvırıcının etkisini taklit eder. Kirpiklerinizi yukarı doğru kıvırarak daha uzun görünmesini sağlar ve gözlerinizi daha açık ve parlak hale getirir. Bu arada, bir kirpik tonu kaş tonuna benzer – veya birkaç kat rimel uygulamak. Kirpiklerinizin daha koyu, kalın ve dolgun görünmesini sağlar. Özellikle doğal sarışın veya kırmızı kirpikleri olanlarda dikkat çekicidir..

  Kirpik Lifting ve Kirpik Uzantıları

  Kirpik uzantıları, daha dolgun bir çarpıntıyı taklit etmenin en popüler yollarından biridir. Tedavi sırasında güzellik uzmanı, tahriş edici olmayan özel bir yapıştırıcı kullanarak doğal kirpiklerinize sentetik kirpikler ekleyecektir. Tipik olarak, göz başına 80 ila 140 kirpik uygulanır. Kirpiklerin nasıl uygulandığına bağlı olarak göz şekli değiştirilebilir ve mevcut kirpikleriniz daha uzun ve dolgun olacaktır. Sonuçlar genellikle dört ila altı hafta sürer. Kirpik uzantıları daha dramatik bir görünüm verebilirken, kirpik lifting çok daha az bakım gerektirir ve birkaç hafta daha uzun sürer ve tedavinin kendisi daha hızlı ve daha ucuzdur. Uzatmalar, doğal kirpiklerinizi daha kırılgan hale getirebilirken, kaldırmanın olumsuz bir etkisi yoktur.

  Kirpik lifting Öncesi ve Sonrası

  Kirpiklerinizin doğal şekli, yönü ve kalınlığı, sonuçlarınızın ne kadar çarpıcı olduğunu belirleyecektir. Kirpikleriniz neredeyse düz duruyorsa – hatta aşağı bakıyorsa – lifting işleminden sonra büyük bir fark göreceksiniz. Çoğu kadın, kirpik lifting sonrasında gözlerinin daha açık, daha parlak, daha genç ve daha ‘uyanık’ göründüğünü fark eder. Ek olarak, kirpiklerin kendileri çok daha uzun, daha dolgun ve daha belirgin görünecektir.

  Kirpik Lifting Sonrası Bakım

  Lifting işleminden sonraki ilk 24 saat su, buhar, göz makyajı ve makyaj temizleyicilerinden kaçının. Herhangi bir perma işleminde olduğu gibi, hemen ardından neme ve neme maruz kalmak sonucu mahvedebilir. 24 saat geçtikten sonra kirpiklerinize her zamanki gibi bakım yapabilirsiniz – makyaj rutininizi değiştirmenize veya yüzünüzü temizlemeyi bırakmanıza gerek yoktur. Bazı profesyoneller, kirpiklerinizi lifting sonrası sağlıklı ve beslenmiş tutmak için hindistancevizi yağı gibi bir bakım tedavisi kullanmanızı önerir.

  Görüşmeyi başlat
  Yardıma ihtiyacım var?
  Merhaba,
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?