Manikür – Pedikür

Fernes Estetik Nail Art
Nail Art
25 Şubat 2021
blank
İğneli epilasyon
6 Şubat 2021
blank
blank
MANİKÜR VE PEDİKÜR YAPTIRMANIN FAYDALARI

Manikür ve pedikürlerin sadece ara sıra kendinizi şımartmanın bir yolu olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Düzenli manikür ve pedikür, özellikle  soğuk ve sert kışlarda genel sağlığınız ve refahınız için gerçekten büyük faydalar sağlar. Ellerin genç görünmesine de yardımcı olurlar. Burada manikür ve pedikür bazı avantajları şunlardır:

Kan dolaşımını artırmak herhangi manikür veya pedikür sırasında, el ve ayakların rahatlatıcı bir masaj alırlar. Bu, kan dolaşımını iyileştirmeye yardımcı olur ve eklemler için hareketliliği artırır.

STRESİ AZALTMANIN ALTERNATİF YOLU!

Hepimiz vücut masajlarının sinirlerinizi gevşetmenin ve canlandırmanın harika bir yolu olduğunu biliyoruz, ancak bazen rahatlamak için tek gereken el ve ayak masajıdır. Manikür ve pedikür, ellerinizin ve ayaklarınızın görünümünü ve hissini geliştirirken rahatlamanın harika bir yoludur.

Stresli hissediyorsanız, bazılarımız tırnak etlerimizi kurur, onları kuru, çatlak ve kanamaya bırakır. Ayrıca, harika görünen tırnaklara sahip olmak her zaman yüzünüze bir gülümseme katarak stres seviyenizi düşürmenize yardımcı olabilir. Ellerinizi ve ayaklarınızı ılık suya batırmak ve tedavinin sonunda uyarıcı bir masaj yaptırmak kan dolaşımını hızlandırır. Nazik bir peeling, kan akışını da artırarak cildinize sağlıklı ve gençleşmiş bir görünüm kazandırır. Elleri ve ayakları pürüzsüz ve yumuşak tutar.

Kış aylarında düzenli manikür ve pedikürlerle cildinizin ve tırnaklarınızın sert kış şartlarına maruz kalmasına rağmen pürüzsüz ve yumuşak kalmasına yardımcı olabilirsiniz. Ellerinize ve ayaklarınıza bakmazsanız, ağrılı yaralar ve olası çatlaklar bırakan kuru, çatlak bir cilt yaşayabilirsiniz. Manikür-pedikürlerin tırnaklarınızı harika gösterdiğini zaten biliyorsunuz. Bilmeyebileceğiniz şey, profesyonel bir tırnak tedavisinin aslında uzun vadeli ve sağlık açısından faydaları olduğudur!

Ellerinizi ve ayaklarınızı sık manikür-pedikür uygulamalarıyla korumak, daha şık ve bakımlı görünmenize yardımcı olur. Bir güzellik uzmanı tırnaklarınızı kesecek, temizleyecek, parlatacak, cilalayacak ve boyayacak, ayrıca tırnak etlerini çıkaracak ve böylece anında görünümünüzü güzelleştirecektir. Gördüğünüz gibi, bir manikür-pedikür seansı sadece ara sıra kendinizi şımartmanız gereken bir tedavi değil, aynı zamanda kalıcı faydalar sunan düzenli bir kişisel bakım eylemidir.

Pürüzsüz ve yumuşak bir cildin yanı sıra temiz ve sağlıklı tırnakların keyfini çıkarmak için bizi tercih ederek ve her iki veya üç haftada bir seanslar planlayabilirsiniz.

TIRNAKLARINIZIN SAĞLIĞINI İYİLEŞTİRİN!

Düzenli manikür ve pedikürlerle tırnaklarınızın mantar ve diğer enfeksiyonlara yakalanma şansı azalır. Özellikle ellerimiz günlük olarak pek çok element ve ürüne maruz kalıyor.

Derinlemesine temizlik yaptırmak iyi bir fikirdir, böylece ellerinizdeki ölü deri hücreleri çıkarılabilir. Bu, yeni hücre büyümesini teşvik ederek tırnaklarınızı daha güçlü ve sağlıklı bırakır.

Bizim için çok çalışmanın yanı sıra, ellerimiz ve ayaklarımız da tırnaklarınızın altında birikip sorunlara neden olabilecek çok fazla kire, neme ve diğer kirleticilere maruz kalır.

Düzenli manikür-pedikür seansları, tırnaklarınızın altındaki ve ulaşılması zor yerlerdeki kiri temizler, böylece tırnaklarınızı güçlü ve sağlıklı tutar. Bu da enfeksiyon kapma şansınızı azaltacaktır.

blank
Görüşmeyi başlat
Yardıma ihtiyacım var?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?